Obaly na jízdní kola

Potřebujete pravidelně nebo jen čas od času vyřešit přepravu Vašeho jízdního kola? Potřebujete převézt kolo na delší vzdálenost? Máte své kolo rádi a chcete, aby dorazilo v pořádku bez odřenin a dalších větších poškození?
Řešením je přepravní obal na jízdní kolo, který pomůže při přepravě kola, ať už ho vezete autem, vlakem, autobusem, nebo jen po městě hromadnou dopravou.
Přepravní obal na jízdní kolo je zárukou, že dopravní prostředek, který využíváte pro přepravu kola, zůstane čistý a zároveň, že kolo dorazí do cíle bez poškození. Použití přepravního obalu na jízdní kolo je snadné a pohodlné. Navíc díky přepravnímu obal na jízdní kolo ušetříte místo v kufru auta.
Věřte nám, přepravní obaly na jízdní kola máme vyzkoušeny a sami je s oblibou používáme!
 

Výrobce:
Dostupnost:

B&W taška na kolo 96250

B&W taška na kolo 96250

2 290 

Ks

B&W vak na kola

B&W vak na kola

690 

Ks
Sleva

B&W city box

B&W city box

1 495 

Ks

B&W obal na kolo

B&W obal na kolo

490 

Ks

Celkem 7 produktů v kategorii.

Potřebujete poradit s výběrem? Nejste si jisti, který obal na kolo je vhodný právě pro to Vaše kolo? S důvěrou se na nás obraťte. S obaly na jízdní kola máme bohaté a dobré zkušenosti. Ochotně Vám poradíme s výběrem, který obal na kolo je pro Vás ten nejvhodnější.

Jen se tak rozhlížíte, co ještě koupit na kolo? Nebo vybíráte dokonce kolo nové? Pak Vám doporučujeme náš e-shop Koloprodejna.cz, kde najdete bohatý výběr jak horských, tak crossových kol, ale i dětská kola, komponenty a další příslušenství a vše potřebné pro cyklistu.

Newsletter

Zaregistrujte svůj email a žádná sleva Vám již neunikne.

Copyright © 2012 VELO CZ s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio.cz